Hakkımızda

1992 yılında kurulan Midop Mimarlık Ltd. Şti. kuruluşundan bu yana Mimarlık, İç Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı alanlarında projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

MİMARLIK
MimarlikMidop Mimarlık pek çok site , işyeri , konut ve fabrika projelendirmeleri yapmış ; gerek mimari , gerek statik ve elektrik uygulamalarında projelerin ekonomik ve pratikliği konusunda önemli avantajlar getiren çözümleri müşterilerine sunmuş ve sunmaktadır.
Proje çalışması ardından kurumsal izinlerin alınması ve uygulamanın yapılması için tüm danışmanlık hizmetlerini de üstlenmektedir.

PEYZAJ MİMARLIĞI
Peyzaj ÇalışmalarıPeyzaj projelendirme alt yapı projeleriyle desteklendiği, doğru envanter ve analiz çalışmaları yapılarak oluşturulduklarında sürdürülebilir olma özelliklerini taşıyorlar. Midop Mimarlık çalıştığı projelerle bu bakış açısıyla mekanın olumlu yanlarını ön plana çıkaran, olumsuz yanlarının da çözümlendiği tasarımlar yapmakta ve uygulamakta bunun yanında oluşturduğu mekanlarda bitkilere optimal bakım servisi vermektedir.

İÇ MİMARLIK
İç Mimarlıkİnsanların yaşadığı /çalıştığı mekanlarda huzurlu ve verimli olarak vakit geçirmesi / çalışması için alanın iyi tasarlanmış ve kişilerin ve firmaların karekterlerini iyi yansıtması gerekmektedir.
Midop Mimarlık mekanın olanaklarını değerlendirerek müşteri taleplerin karşılanarak tasarlanmasında endüstriyel malzemelerin de desteğiyle müşteriye sonsuz seçenekler oluşturmaktadır.